• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Açılışa davetlisiniz isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 29 Eylül 2011 / 14:42 |

  Yıllardır yapımı süren ve Bayrampaşa’mızın çok ihtiyacı olan tesislerimiz  tamamlanmıştır. Tesislerimizin açılışı 04.Ekim.2011 Salı günü saat 15.00‘te İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Rıdvan Dilmen, Arda Turan, Okan Buruk ile milli takım oyuncularımızın ve bir çok davetlinin katılımı ile yapılacaktır. Açılışta sürpriz sanatçılarda yer alacaktır.

  Kulübümüzün ve camiamızın son derece ihtiyacı olan bu tesislerin açılışına tüm taraftarlarımız ve halkımız davetlidir. Açılışa katılacak olan taraftarlarımızın saat 14.00 itibari ile Yahya Kemal parkında toplanması önemlidir. Tüm taraftarlarımızın işyerlerinden ve okullarından gerekli izinleri alarak bu açılışta yer almasını ümit ediyoruz.

  Camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. ozgur dedi ki:

   Kim olabilir mesela ?

  2. feast pashali dedi ki:

   SAYIN BAYRAMPAŞALILAR BU TESİSE ARDA TURAN İSMİ VERİLMESİ BENİM CANIMI SIKTI.NE YAPMIŞ ARDA BEY BAYRAMPAŞAMIZ İÇİN BEN BİLMİYORUM ÇÜNKÜ BENİ AYDINLATIRSANIZ ANLAYABİLİRİM BELKİ ÇOK ÜZÜLDÜM BÖYLE BİRİNİN ADININ TESİSLERİMİZE VERİLMESİNE NİCE BÜYÜKLERİMİZ VAR BEN BUNA KATILMIYORUM ÜZGÜN OLDUĞUMU BELİRTİYORUM.

  3. lazo dedi ki:

   bayrampaşaya artık 2 lik yakişir bu taraftariyla bu yönetimiyle bu alt yapısıyla bu stadiyla bu tesisleriyle neden bunlari sölüorum cünkü böle bi tafaftar böle bi stad böle bi tesisler böle bi alt yapisi olan bi takim 3 liğde bulunan hangi takımlarda var hiçbirinde böle tafartar tesis stad onuniçin bizim yerimiz 2 liğ ondan sonra bank asya olmasi lazimm .ssaygılar

  4. Sıla Sokak dedi ki:

   Vayy Be Bayrampaşa’ma da bu yakışırr 🙂 görkemli şatafatlıbi açılış olsun kazasız belasız inşallah . Arda felan da ii olmuş yanii;)

  5. semih. dedi ki:

   işte uzun zamandır bekledğimiz an .bizlere çok iş düşüyor burda şimdi taraftarlar derneğimiz anons yapsın herkes duysun Arda turan Rıdvan dilmen Okan buruk bunlar ve diğerleri geliyorsa televizyon kanallarıda gelebilir biz taraftarlar olarakta kendimizi göstermeliyiz Hayde Bayrampaşa sıra bizde

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20