• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Açılış Tarihi Belli Oldu isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 10 Ağustos 2011 / 13:28 |

  2011-2012 sezonunda Spor Toto 3.lig 1.grupta mücadele edecek olan takımımızın taraftarlarımızla buluşacağı sezon açılışının yapılacağı tarih belli oldu.

  Buna göre takımımızın sezon açılışı 20.Ağustos.2011 – Cumartesi tarihinde saat 15.30’da başlayacak. Gece yapılması konusunda yoğun baskı yapmamıza rağmen teknik imkanların elvermemesi sebebiyle açılışımız maalesef gece yapılamıyor. Takımımız sezon açılışında Güngören Belediyespor ilede bir hazırlık maçı oynayacaktır. Taraftarlar derneğimizin organizasyonuyla meşale şov yapılacaktır. Ayrıca yeni sezon için yaptırılmakta olan t-shirtleri ve yeni atkılarda açılış günü satışa sunulacaktır. Tüm taraftarlarımızın alabilmesi için yeni yaptırılan bu ürünler maliyet fiyatına satışa sunulacaktır.

  Açılış günü saat 14:30’da taraftarlar derneğimizde toplanarak hep birlikte demirkapı caddesinden stada ineceğiz. Yeni yaptırılan t-shirt ve atkıları toplanma saatinde taraftarlar derneğimizdende temin edebileceksiniz.

  Tüm taraftarlarımızın dikkatine sunulur..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. berk dedi ki:

   Ok. TeşekkürLer Admin.

  2. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Kaldırılacak. Önümüzdeki hafta bu konuda bilgi verilir zaten..

  3. berk dedi ki:

   İnegöL DepLasmanına Otobüs KaLdırıLıcakmı?

  4. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Aleyküm Selam..

   Açılış maçı olduğundan dolayı deplasman seyricisine yer ayrılmayacaktır büyük ihtimalle. Tribünlerimizde deplasman seyircisine ayrılan özel bir bölüm yok bu sebeple içeri girişte sıkıntı oluşabilir.

  5. selçuk gultekın dedi ki:

   s.a arkadaslar ben gungorendenım bızde gelıp takıımımızı desteklemek ıstıyoruz deplasman trıbunu acılrımı acabılırmıyız yardımcı olursanız cok ıyı olur cumletten selamun aleykum

  6. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Henüz hazırlanmadı t-shirt ve atkılar.. Herkese yetecek kadar derken sonuçta talebe bağlı bu durumlar net bişey söylemek zor olur. Açılış günü satışa çıkacak daha öncesinde değil..

  7. Paşalı dedi ki:

   Acaba T-Shırt Ve Atkı Herkeze Yeticek Kadar Warmı Birde Suan Basıldı İse Denekten Temın Edebilrmyz Yoksa 20 Ağustosu Bekliyecez.

  8. Bayrampaşalılar dedi ki:

   kaç tl derken ? T-Shirt ve atkı olayını soruyorsanız kaç tl olacağı henüz belli değil. Açılışı soruyorsanız açılış zaten ücretsiz olur.

  9. süleyman dedi ki:

   kç tllll acaba

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20