• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  AÇIKLAMA REZALETİ isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 21 Mart 2016 / 11:48 |

  komedi

  Özellikle bu sezon dibe vuran ve yıllar sonra tüm camiaya küme düşme korkusunun yaşanmasına sebep olan takımımızın başkanlığını yapmakta olan İsmail Hocaoğlu tarafından kulübümüzün resmi internet sitesinden geçtiğimiz hafta skandal bir haber paylaşıldı.

  Cumartesi günü oynanan konya Anadolu Selçuklu maçının önemi sebebiyle konsantrasyon bozukluğuna sebep olmaması için görmezlikten geldiğimiz bu açıklamayı ve neden bir REZALET’e sebep olduğunu kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

  Resmi siteden yapılan açıklamaya göre TFF tarafından verilen Ulusal Lisans sebebiyle kulüp başkanı ve olmayan yönetim kuruluna edilen teşekkürü şaşkınlık ve gülerek okuduk. Yanlış anlaşılmasın verilen bu lisansa değil şaşkınlığımız. Şaşkınlığımız aslında Eylül 2015’te ligler başlamadan bir gün önce verilen ve gerek TFF resmi internet sitesinden gerekse kulübümüzün internet sitesinden zaten haberi verilmiş olan bu lisansın 6,5 ay sonra sanki yeni bir habermiş gibi paylaşılmasına. Ve bu lisans sebebiyle teşekkürlerin havada uçuşmasına !!

  Öncelikle belirtelim takımların liglerde mali kriterlere uyması sebebiyle oynaması için bu lisans veriliyor. Eğerki mali kriterlere uymuyorsanız açıklamada belirtildiği şekilde ya puan silme cezası ya transfer yasağı yada başka bir ceza verilir ve ulusal lisans talebi reddedilir.

  MERAK EDİYORUZ !!

  Aslında liglerin başlamasına 1 gün kala verilen bu lisansın zor günler geçiren takımımızın bu zamanında resmi siteden yeni bir haber gibi paylaşılmasının sebebi nedir ? Kulübümüzün sezon başındaki mali durumu ile şu anki mali durumu arasında dağlar kadar fark olmasına rağmen kendini aklama veya insanları kandırmaya çalışmakmıdır ? Başkanlık süresince yalanlarla kulüp idare etmeye çalışmanın son adımı bu habermidir ? Yoksa hesap soracağını anladığınız Bld.Bşk. sayın Atila Aydıner’e karşı kendinizi ve sizi yönlendirenleri kurtarma çabasımıdır ?

  Belki yukarıda yazdıklarımız kafa karışıklığına sebep olmuştur. Bu yüzden resimlerle ve linklerle paylaşalım.

  BUYRUN ;

  TFF sitesinden ligler başlamadan bir gün önce yani 04.09.2015 tarihinde yapılan Ulusal Lisans haberi ( resmin üzerine tıklayarak tam ekran okuyabilirsiniz )

  tffhaber

  TFF haberinin linki : BURAYA TIKLAYINIZ

  Aynı tarihte kulüp internet sitesinden yapılan aynı açıklama ( resmin üzerine tıklayarak tam ekran okuyabilirsiniz. )

  haber1

  Kulüp sitesindeki ” Kulübümüz Ulusal Lisans Aldı “ haberinin linki : BURAYA TIKLAYINIZ

  Yukarıdaki iki resimde ve haber linklerindede görüldüğü üzere 04.Eylül.2015 tarihinde yani liglerin başlamasından bir gün önce verilmiş olan Ulusal Lisans’ın sanki yeni verilmiş gibi resmi siteden tekrar paylaşılarak kamuoyunu yanıltmak amacıyla yapılan ve skandal olması yetmiyormuş gibi kulüp başkanına ve olmayan yönetimine teşekkür edilen açıklama. ( resmin üzerine tıklayarak tam ekran olarak okuyabilirsiniz )

  haber2

  Ve yapılan skandal açıklamanın linki : BURAYA TIKLAYINIZ

  Komik, rezalet ve skandal bir açıklamaya sebep olan Ulusal Kulüp Lisansı ise ;

  lisans

   

  Yukarıda yapmış olduğumuz açıklama, paylaştığımız resimler ve haberlerin linkleri sonrasında umuyoruzki kafa karışıklığı yaşayanların kafalarındada bir soru işareti kalmamıştır.

  ŞİMDİ TEKRAR SORUYORUZ ;

  BU REZALETİN ve SKANDALIN SEBEBİ NEDİR ?

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20