• Şampiyonlukta En Büyük Pay Kimin ?

   View Results

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder
  BAYRAMPASALILAR.com MANSET » Archives for Temmuz 2012
  Bayrampasalilar.com

  Yeni Transferlerimiz isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihTarih: 30 Temmuz 2012 / 10:39

  Tarihinde ilk defa 2.ligde mücadele edecek olan takımımızda transfer çalışmaları devam ediyor. Şu ana kadar iç ve dış transferde anlaşılan ve imza atılan futbolcular olduğu gibi halen daha görüşmeleri süren transferler sözkonusu. Yapılan ve yapılacak olan transferlerin takımımızda başarılı olmasını ve maksimum katkıyı sağlayabilmelerini diliyoruz.

  İşte Yeni Transferlerimiz :

  Bayrampasalilar.com

  Yeni Başkan Ali KAHRAMAN isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihTarih: 30 Temmuz 2012 / 9:33

  Yaklaşık 20 gün önce yapılan olağanüstü kongre ile başkanlığa seçilen Hasan Karahan’ın geçtiğimiz günlerde görevi bırakmasının ardından kulübümüzün yeni başkanı belli oldu. Bayrampaşa Belediyesi başkan yardımcılığı görevini yürüten Ali Kahraman kulübümüze başkan olarak seçilerek göreve başladı.

  Takımımızın bu zor döneminde göreve gelerek başkanlığı üstlenen ve olası bir krize izin vermeyerek çalışmalarına başlayan sayın Ali Kahraman’a teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

  Bayrampasalilar.com

  İftariyelik Dağıtımı Devam Ediyor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihTarih: 27 Temmuz 2012 / 9:08

  Mübarek Ramazan ayının gelmesi ile birlikte oruç ibadetini yerine getiren fakat gerek işleri, gerekse trafik sebebiyle evlerine yetişemeyen ve iftar saatinde yolda olan vatandaşlarımıza Bayrampaşa Taraftarlar Derneği ve Bayrampaşa Kızılayı ortak çalışması sebebiyle iftariyelik dağıtımı son hızla devam ediyor.

  Taraftarlar derneği yönetim kurulumuzda yer alan Fatih ve Erkan Bayraktar krdeşlerimizin öncülüğünde gerçekleşen ve her akşam eksiksiz olarak devam eden bu uygulama neticesinde yüzlerce vatandaşımızın oruçlarını açmaları için yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Başta Fatih ve Erkan Bayraktar kardeşlerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve bundan sonraki günlerdeki çalışmaları için başarılar diliyoruz.

  Bayrampasalilar.com

  Stadımız Yıkılıyor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihTarih: 26 Temmuz 2012 / 11:18

  Dün kulübümüze gelen yazı ile birlikte yıllardır maçlarımızı oynadığımız ve hizmet verdiği süre boyunca unutulmaz maçlara sahne olan Çetin Emeç Stadyumu’nun deprem çalışmaları sebebiyle yıkılacağı bildirildi. Yaklaşık 3 senedir yıkımı sözkonusu olan fakat kulübümüzün sürekli itirazları ile geciken stad yıkma çalışmaları bu sene ile birlikte gerçekleşecek.

  Bu sebeple 2.lige çıktığımız bu sezon kendi evimizdeki iç saha maçlarının Karagümrük Vefa Stadında veya Bahçelievler İl Özel İdare Stadında oynanması sözkonusu. Yeni sezonda yapacağımız maçların hangi stadda oynanacağı konusunda 1-2 hafta içinde kulübümüze bilgi verilmesi bekleniyor.

  Bayrampasalilar.com

  Fikstür Çekildi isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihTarih: 25 Temmuz 2012 / 11:35

  TFF 2.lig 2012-2013 lig fikstürü çekildi. Buna göre 09.Eylül.2012 pazar günü başlayacak olan yeni sezonda Beyaz Grupta yer alacak olan takımımız ilk hafta Balıkesirspor ile kendi evinde karşı karşıya gelecek.

  TFF 2.lig Beyaz Grup 2012-2013  fikstürü şu şekilde oluştu : ( Üzerine tıklayarak resmi büyütebilirsiniz )

  Bayrampasalilar.com

  Fikstür Çekiliyor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihTarih: 25 Temmuz 2012 / 8:54

  TFF 2.ligde takımımızında mücadele edeceği 2012-2013 sezonu fikstürü bugün çekilecek. İzmir Mövenpick Hotel’de saat 11:00’de yapılacak fikstür çekiminin takımımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

  bayrampasalilar.com

  Bayrampasalilar.com

  Hocamız Belli Oldu isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihTarih: 9 Temmuz 2012 / 22:06

  Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongre sonrası çalışmalara başlayan yönetim kurulumuz öncelikle gelecek sezon takımımızı çalıştıracak teknik kadro için çalışmalara başladı.

  Bunun neticesinde geçtiğimiz sezon takımımızı play offlar sonucunda şampiyon yaparak 2.lige taşıyan hocamız Bülent Demirkanlı ve teknik heyeti ile yeniden anlaşmaya varan kulübümüz gelecek sezondada takımımızı şampiyon yapan hocamız ve ekibine emanet etti.

  Bayrampasalilar.com

  Kongremiz Yapıldı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihTarih: 7 Temmuz 2012 / 16:33

  Kulübümüzün bugün yapılan olağanüstü kongresi tamamlandı. Son 2 sezonda kulübümüzün başkanlığını yapan sayın Şafak Aydın Silin’in tekrar aday olmadığı kongrede başkanlığa Hasan Karahan seçildi.

  Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan kongrede ilk olarak söz alan Şafak Aydın Silin başkan olduğu dönemde kulübü layıkıyla yönettiklerini belirterek başta taraftarlar olmak üzere destek olan herkese teşekkürlerini iletti. Şafak Aydın Silin’in yapmış olduğu konuşmadan sonra kulübün bütçesi ve geçtiğimiz yılki hesapları ibra edildi. Sunulan bütçenin oy çokluğu ile kabul edilmesinin ardından yönetim kurulu listesi ve kulübümüzün yeni başkanı açıklandı. Açıklanan liste oy çokluğu ile kabul edilerek kulübümüzde yeni bir dönem başlamış oldu. Yapılan oylamanın ardından söz alan yeni başkan Hasan Karahan kulübün gerçek sahibi taraftardır diyerek salondaki üyelerden taraftarlar için alkış istedi. Hasan Karahan konuşmasında geçmiş dönemdeki yöneticilere teşekkür ederek almış oldukları bayrağı daha yukarı taşıyacaklarını söyledi. Hasan Karahan’ın konuşmasından sonra söz alan belediye başkanımız Atilla Aydıner Bayrampaşaspor’un ve taraftarlarının artık bir marka haline geldiğini belirterek yeni dönemdede desteklerini esirgemeyeceklerini belirterek hedef olarak Bank Asya ligini gösterdi.

  Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20